σδσ

Ο παίκτης @Andrewmac_97 από το Ηνωμένο Βασίλειο πόνταρε σε παρολί τεσσάρων αγώνων με ακριβή σκορ. Με δύο παιχνίδια από την Πρέμιερ Λιγκ Αγγλίας και ισάριθμα από την Πρέμιερσιπ Σκωτίας.

Με περίπου 11,50 € (10 £) θα έπαιρνε το μεγάλο αυτό ποσό που αναφέραμε αν έπιανε και τις τέσσερις επιλογές.

Τελικά, επιβεβαιώθηκαν εύκολα οι τρεις από αυτές. Η Μάντσεστερ Σίτι κέρδισε την Έβερτον με 3-1, είναι στην τέταρτη θέση της κατάταξης και στο -5 από την πρωτοπόρο Λίβερπουλ, έχοντας ένα παιχνίδι λιγότερο. Ενώ η δέκατη στη βαθμολογία Τσέλσι επιβλήθηκε επί της Κρίσταλ Πάλας με 2-1.

Και η ισοπαλία 0-0 μεταξύ της ουραγού Λίβινγκστον και της ένατης Σεντ Τζόνστον που ήθελε βγήκε επίσης.

Αλλά ήταν το ντέρμπι του Εδιμβούργου, Χιμπέρνιαν - Χαρτς, που απογοήτευσε τον Άντριου και του στέρησε τη μεγάλη νίκη. Οι γηπεδούχοι βρίσκονται στην έκτη θέση της κατάταξης και οι φιλοξενούμενοι στην τρίτη.

Ο αρχηγός της Χαρτς, Λόρενς Σάνκλαντ, σκόραρε στο 93ο λεπτό το νικητήριο γκολ στην έδρα της Χιμπέρνιαν.

Ωστόσο, ο Άντριου πόνταρε σε μια νίκη με ακριβές σκορ 2-0. Και λίγο έλειψε να πιάσει και αυτή την επιλογή, αφού ο ίδιος παίκτης έχασε πέναλτι στο 6ο λεπτό.

Ο Άντριου ανέβασε στο Χ (πρώην Twitter) το δελτίο του, με τη λεζάντα: "Δεν θα σε συγχωρήσω ποτέ Χαρτς".

Η ανάρτησή του πήρε εκατομμύρια views και χιλιάδες likes συμπαράστασης.